Columbovet działa na krajowym rynku od 1995 roku jako specjalistyczna firma zajmującą się zdrowiem drobiu, gołębi i ptaków ozdobnych. Od 2002 rok. poszerzyła swoja ofertę o preparaty dla psów, kotów i zwierząt towarzyszących. Firma jako pierwsza w Polsce zaczęła zajmować się chorobami i profilaktyką hodowli gołębi.

  • Nowość
AD3E+

AD3E+

81.50 zł

Preparat zapewniający zwierzętom niezbędne minimum dla rozwoju, produkcji i reprodukcji. Przeznaczony dla drobiu w okresie intensywnego wzrostu i rozwoju młodych organizmów. Zawarta w nim kompozycja witamin zwiększa odporność organizmu, zapewnia wzrost i prawidłowy stan nabłonka, wspomaga budowę kośćca, tworzenie mocnych skorup jaj, działa antyoksydacyjnie oraz przeciwzapalnie.

  • Nowość
COLUMBOVITAMIN 5 L

COLUMBOVITAMIN 5 L

155.00 zł

Preparat odżywczy zawierający zestaw witamin i aminokwasów pozwalający w pełni wykorzystać mikroelementy zawarte w dawce pokarmowej. Poprzez wzrost wydajności żywienia wpływa korzystnie na przyrost masy ciała, nieśność, oraz masę i jakość jaj. Preparat pomaga uzupełnić niedobory witamin, oraz pokryć zwiększone na nie zapotrzebowanie w okresie wzrostu, pierzenia, czy lęgu.

  • Nowość
Reprolivit 5L

Reprolivit 5L

180.00 zł

Preparat na bazie witamin i mikroelementów przeznaczony dla zwierząt w okresie rozwoju i reprodukcji. Zawarty w nim kompleks witamin utrzymuje homeostazę organizmu wpływając korzystnie na produkcję, rozwój, oraz kondycję zwierząt.

Darmowa dostawa

Przy zamówieniach powyżej 500 zł

Ochrona kupujących

Zapewniamy bezpieczeństwo zakupów