Columbovet działa na krajowym rynku od 1995 roku jako specjalistyczna firma zajmującą się zdrowiem drobiu, gołębi i ptaków ozdobnych. Od 2002 rok. poszerzyła swoja ofertę o preparaty dla psów, kotów i zwierząt towarzyszących. Firma jako pierwsza w Polsce zaczęła zajmować się chorobami i profilaktyką hodowli gołębi.

  • Nowość
ASPIDYN T 5L

ASPIDYN T 5L

215.00 zł

Preparat regulujący zdrowie jelit. Działa przeciwzapalnie, oraz stymuluje pobór wody i paszy. Ma działanie uspokajające i pomaga w zmniejszeniu zachowań kanibalistycznych. Preparat wspiera proces trawienny, oraz zdrowie jelit przez co ogranicza powstawanie mokrej ściółki. Polecany przy sytuacjach stresowych i pobudzających, w przypadku pojawienia się mokrej ściółki, oraz przy spadku spożycia paszy, lub wody.

  • Nowość
Biogreen w opakowaniu 5 L

Biogreen w opakowaniu 5 L

415.00 zł

Biogreen - stabilizuje działanie narządów miąższowych takich jak nerki, wątroba. Preparat podaje się przy niewydolności wątroby i nerek, zatruciach pokarmowych, zmniejszonym spożyciu wody i pokarmu.

  • Nowość
NECOX 5L

NECOX 5L

405.00 zł

Płynny dodatek paszowy wspomagający zdrowie jelit oraz zwiększający pobór paszy. Naturalne bioaktywne ekstrakty roślinne o właściwościach przeciwpasożytniczych i przeciwdrobnoustrojowych regenerują i zabezpieczają mikrokosmki oraz ścianki jelit wykazując działanie kokcydiostatyczne.

  • Nowość
VIGOSINE - 5L

VIGOSINE - 5L

200.00 zł

Naturalny preparat wzmagający apetyt. Poprzez zwiększony pobór paszy utrzymuje stałe tempo wzrostu ptaków. Preparat zwiększa aktywność zwierząt, zwłaszcza w okresach zwiększonego stresu, takich jak pierzenie, zmiana paszy, przesiedlenie, rekonwalescencja, czy wysokie temperatury.

Darmowa dostawa

Przy zamówieniach powyżej 500 zł

Ochrona kupujących

Zapewniamy bezpieczeństwo zakupów