Columbovet działa na krajowym rynku od 1995 roku jako specjalistyczna firma zajmującą się zdrowiem drobiu, gołębi i ptaków ozdobnych. Od 2002 rok. poszerzyła swoja ofertę o preparaty dla psów, kotów i zwierząt towarzyszących. Firma jako pierwsza w Polsce zaczęła zajmować się chorobami i profilaktyką hodowli gołębi.

Aminocarnifarm 200 g
  • Nowość

Aminocarnifarm 200 g

Dostępność:Dostępny
Dostawa od: 17.50 zł
39.00 zł

Aminocarnifarm jest specjalistycznym preparatem aminokwasowo-witaminowym. Skład preparatu ma istotny wpływ na prawidłowe funkcjonowanie wszystkich układów w organiźmie, a w szczególności układu neurohormonalnego, pokarmowego, krwionośnego i rozrodczego.

Dzięki unikalnemu połączeniu wysokiej jakości białka z tauryną i karnityną, Aminocarnifarm dla gołębi wykazuje silne działanie anaboliczne. Składniki preparatu mają istotny wpływ na funkcjonowanie wszystkich układów organizmu a w szczególności układu neurohormonalnego, pokarmowego, krwionośnego i rozrodczego. Obecność karnityny zwiększa wydolności organizmu, siłę mięśni i aktywności mięśnia sercowego. W połączeniu z aminokwasami serwatki i kazeiny, produkt usprawnia cały metabolizm i neutralizuje niekorzystne działanie różnego rodzaju czynników stresowych.

Dawkowanie: 100 g preparatu na 160 L wody lub z paszą w ilości 100 g preparatu na 100 kg paszy (co odpowiada 0,1% preparatu w pełnoporcjowej mieszance paszowej). Podawać przez okres 7-14 dni

Darmowa dostawa

Przy zamówieniach powyżej 500 zł

Ochrona kupujących

Zapewniamy bezpieczeństwo zakupów