Columbovet działa na krajowym rynku od 1995 roku jako specjalistyczna firma zajmującą się zdrowiem drobiu, gołębi i ptaków ozdobnych. Od 2002 rok. poszerzyła swoja ofertę o preparaty dla psów, kotów i zwierząt towarzyszących. Firma jako pierwsza w Polsce zaczęła zajmować się chorobami i profilaktyką hodowli gołębi.

Amino-Witamin 100ml

Dostępność:Dostępny
Dostawa od: 17.50 zł
28.00 zł

Preparat AMINO-WITAMIN zawiera witaminy z grupy rozpuszczalnych w tłuszczach i witaminy z grupy B oraz pełny zestaw aminokwasów.

Preparat AMINO-WITAMIN zawiera witaminy z grupy rozpuszczalnych w tłuszczach i witaminy z grupy B oraz pełny zestaw aminokwasów. W preparacie są zawarte niezbędne aminokwasy takie jak między innymi: lizyna, metionina, leucyna, tryptofan, treonina, walina, izoleucyna czy arginina. Zbilansowany skład aminokwasowy preparatu AMINO-WITAMIN pozwala na pełne wykorzystanie aminokwasów występujących w dawce pokarmowej. Przyczynia się do lepszego wykorzystania karmy i poprawy zapłodnienia. Wpływa na prawidłowy rozwój zarodków oraz piskląt. Jego stosowanie wpływa na poprawę jakości upierzenia oraz ogranicza niekorzystne działanie wielu czynników stresowych. Preparat jest zalecany szczególnie przy braku lub niezbilansowaniu aminokwasów i witamin w dawce pokarmowej. Pokrywa zapotrzebowanie na witaminy w okresie wzrostu, pierzenia, lęgów jak też w okresie rekonwalescencji po przebytych chorobach zakaźnych i inwazyjnych. Korzystne jest jego podawanie w sytuacjach stresowych, zatruciach (mykotoksyny) i złej jakości paszy. WARUNKI PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego i źródeł ciepła, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. STOSOWANIE I PODAWANIE: 0,15–0,2 ml na 1 litr wody przez 7–8 kolejnych dni ILOŚĆ NETTO: 100 ml

Darmowa dostawa

Przy zamówieniach powyżej 500 zł

Ochrona kupujących

Zapewniamy bezpieczeństwo zakupów