Columbovet działa na krajowym rynku od 1995 roku jako specjalistyczna firma zajmującą się zdrowiem drobiu, gołębi i ptaków ozdobnych. Od 2002 rok. poszerzyła swoja ofertę o preparaty dla psów, kotów i zwierząt towarzyszących. Firma jako pierwsza w Polsce zaczęła zajmować się chorobami i profilaktyką hodowli gołębi.

PROTEXIN AQUABOOST 250 G
  • Nowość

PROTEXIN AQUABOOST 250 G

Dostępność:Dostępny
Dostawa od: 17.50 zł
35.00 zł

PROTEXIN AQUABOOST jest specjalistycznym preparatem wzmacniającym przeznaczonym do stosowania szczególnie dla gołębi pocztowych w okresie sezonu lotowego.

PROTEXIN AQUABOOST jest specjalistycznym preparatem wzmacniającym przeznaczonym do stosowania szczególnie dla gołębi pocztowych w okresie sezonu lotowego. PROTEXIN AQUABOOST zawiera elektrolity i witaminy, na które wzrasta zapotrzebowanie w okresie lotów konkursowych. Poprzez rozbudowany skład działa on również pozytywnie na naturalną florę bakteryjną aby zapobiec kolonizacji przewodu pokarmowego przez enteropatogeny (E.coli, Salmonella, Campylobacter). Regularne stosowanie może pozytywnie działać na naturalną odporność przewodu pokarmowego gołębi oraz na ogólną poprawę kondycji ptaków. PROTEXIN AQUABOOST ma postać rozpuszczalnego proszku, po rozpuszczeniu w wodzie jest chętnie wypijany przez gołębie. Mieszanka jest przeznaczona dla zwierząt niewykorzystywanych do produkcji żywności. WARUNKI PRZECHOWYWANIA: Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu z dala od światła słonecznego, w szczelnie zamkniętym opakowaniu. STOSOWANIE I PODAWANIE: 3 g na 1 litr wody dziennie w okresie lotów, pierzenia, lęgowym oraz po antybiotykoterapii. UWAGA: roztwór po rozcieńczeniu w wodzie pitnej powinien zostać zużyty w ciągu 12 godzin. MASA NETTO: 250 g

Darmowa dostawa

Przy zamówieniach powyżej 500 zł

Ochrona kupujących

Zapewniamy bezpieczeństwo zakupów