Columbovet działa na krajowym rynku od 1995 roku jako specjalistyczna firma zajmującą się zdrowiem drobiu, gołębi i ptaków ozdobnych. Od 2002 rok. poszerzyła swoja ofertę o preparaty dla psów, kotów i zwierząt towarzyszących. Firma jako pierwsza w Polsce zaczęła zajmować się chorobami i profilaktyką hodowli gołębi.

PAPIER PISKLĘCY ZIELONY (2 SZT). Wymiary rolki: 65 cm x 200 m
  • Nowość

PAPIER PISKLĘCY ZIELONY (2 SZT). Wymiary rolki: 65 cm x 200 m

Dostępność:Dostępny
Dostawa od: 17.50 zł
107.00 zł

Papier dla piskląt (zielony) biodegradowalny papier do rozsypywania paszy. Wymiary: 55 cm x 200 m. Pozwala ptakom łatwiej odnaleźć paszę i wodę, a szeleszczący odgłos chodzenia przyciąga ich uwagę. Papier bardzo dobrze chłonie wilgoć i stanowi dodatkowy izolator termiczny. Zastosowanie papieru sprawia, że kurczęta łatwiej odnajdują paszę i wodę, przez co jedzą i piją więcej.

Papier dla piskląt (zielony) – biodegradowalny papier do rozsypywania paszy. Wymiary: 65 cm x 200 m. Pozwala ptakom łatwiej odnaleźć paszę i wodę, a szeleszczący odgłos chodzenia przyciąga ich uwagę. Papier bardzo dobrze chłonie wilgoć i stanowi dodatkowy izolator termiczny. Zastosowanie papieru sprawia, że kurczęta łatwiej odnajdują paszę i wodę, przez co jedzą i piją więcej.

Darmowa dostawa

Przy zamówieniach powyżej 500 zł

Ochrona kupujących

Zapewniamy bezpieczeństwo zakupów