Columbovet działa na krajowym rynku od 1995 roku jako specjalistyczna firma zajmującą się zdrowiem drobiu, gołębi i ptaków ozdobnych. Od 2002 rok. poszerzyła swoja ofertę o preparaty dla psów, kotów i zwierząt towarzyszących. Firma jako pierwsza w Polsce zaczęła zajmować się chorobami i profilaktyką hodowli gołębi.

COLUMBOVITAMIN 5 L
  • Nowość

COLUMBOVITAMIN 5 L

Dostępność:Dostępny
Dostawa od: 17.50 zł
155.00 zł

Preparat odżywczy zawierający zestaw witamin i aminokwasów pozwalający w pełni wykorzystać mikroelementy zawarte w dawce pokarmowej. Poprzez wzrost wydajności żywienia wpływa korzystnie na przyrost masy ciała, nieśność, oraz masę i jakość jaj. Preparat pomaga uzupełnić niedobory witamin, oraz pokryć zwiększone na nie zapotrzebowanie w okresie wzrostu, pierzenia, czy lęgu. Zaleca się podawanie preparatu w okresie rekonwalescencji, w sytuacjach stresowych, oraz w przypadku podawania gorszej jakośc

Preparat odżywczy zawierający zestaw witamin i aminokwasów pozwalający w pełni wykorzystać mikroelementy zawarte w dawce pokarmowej. Poprzez wzrost wydajności żywienia wpływa korzystnie na przyrost masy ciała, nieśność, oraz masę i jakość jaj. Preparat pomaga uzupełnić niedobory witamin, oraz pokryć zwiększone na nie zapotrzebowanie w okresie wzrostu, pierzenia, czy lęgu. Zaleca się podawanie preparatu w okresie rekonwalescencji, w sytuacjach stresowych, oraz w przypadku podawania gorszej jakości paszy.


 

Darmowa dostawa

Przy zamówieniach powyżej 500 zł

Ochrona kupujących

Zapewniamy bezpieczeństwo zakupów