Columbovet działa na krajowym rynku od 1995 roku jako specjalistyczna firma zajmującą się zdrowiem drobiu, gołębi i ptaków ozdobnych. Od 2002 rok. poszerzyła swoja ofertę o preparaty dla psów, kotów i zwierząt towarzyszących. Firma jako pierwsza w Polsce zaczęła zajmować się chorobami i profilaktyką hodowli gołębi.

FUMAGRI OPP 150 M3 (ŚWIECA DYMNA DO SUCHEJ DEZYNFEKCJI)
  • BestSeller

FUMAGRI OPP 150 M3 (ŚWIECA DYMNA DO SUCHEJ DEZYNFEKCJI)

Dostępność:Dostępny
Dostawa od: 17.50 zł
60.00 zł

Opakowanie 150 m3. Unikalny produkt biobójczy wykorzystujący nowoczesną metodę ultradyfuzji. Działa bakteriobójczo, grzybobójczo i drożdżakobójczo a także wykazuje działanie wirusobójcze. Dedykowany wylęgarniom, obiektom inwentarskim a także do transportu i silosów. Szybki i łatwy w użyciu.

Unikalny produkt biobójczy wykorzystujący nowoczesną metodę ultradyfuzji. Równomiernie rozprowadza ortofenylofenol w całej kubaturze pomieszczenia w formie suchego dymu. Działa bakteriobójczo, grzybobójczo i drożdżakobójczo a także wykazuje działanie wirusobójcze. Dedykowany wylęgarniom, obiektom inwentarskim a także do transportu i silosów. Szybki i łatwy w użyciu.

ULTRADYFUZJA to drugi etap dezynfekcji na 24-48 godzin przed przybyciem zwierząt, gdy sprzęt i ściółka są na miejscu. Optymalne warunki: Temperatura >9°C, Wilgotność 50-80%. Czas: ≥15 godz. Skład: 2-fenylofenol, Azotan amonu

Darmowa dostawa

Przy zamówieniach powyżej 500 zł

Ochrona kupujących

Zapewniamy bezpieczeństwo zakupów