Columbovet działa na krajowym rynku od 1995 roku jako specjalistyczna firma zajmującą się zdrowiem drobiu, gołębi i ptaków ozdobnych. Od 2002 rok. poszerzyła swoja ofertę o preparaty dla psów, kotów i zwierząt towarzyszących. Firma jako pierwsza w Polsce zaczęła zajmować się chorobami i profilaktyką hodowli gołębi.

BIOGREEN 5l
  • Nowość

BIOGREEN 5l

Dostępność:Dostępny
Dostawa od: 17.50 zł
460.00 zł

Biogreen - wspomaga metabolizm, dostarcza energię, stymuluje apetyt. Wspiera działanie narządów miąższowych takich jak nerki i wątroba. Zalecany przy niewydolności wątroby i nerek, zatruciach pokarmowych, zmniejszonym spożyciu wody i paszy. Dawkowanie: Bydło dorosłe 50-80 ml/szt, cielęta 30 ml/szt przez pierwsze 5 dni życia oraz przez 3-5 dni po leczeniu lub szczepieniu.

WSKAZANIA:

- stymulacja apetytu i zwiększenia poboru wody,

- dostarczenie energii,

- wsparcie procesów metabolicznych,

- ochrona wątroby i nerek,

- zwiększenie odporności i ogólnej kondycji zwierząt.

 

DZIAŁANIE:

Stymuluje zwiększenie sekrecji przez dwunastnicę hormonów sekretyny i cholecystokininy, przez co wspomaga pracę trzustki, żołądka, wątroby.

 

DAWKOWANIE

Bydło dorosłe: 50-80 ml / szt dziennie.

Cielęta: 30 ml/szt dziennie.

Okres podawania:

pierwszych 5 dni życia (profilaktycznie),

3-5 dni po leczeniu lub szczepieniu.

 

SKŁAD:

Sorbitol 49,1%, Glikol propylenowy 22,1%, Siarczan magnezu siedmiowodny 0,041%, Aminokwas L- Lizyny monochlorowodorek (3c322) 20g/l, Wyciągi roślinne 35g/l (zbalansowany kompleks minerałów, glikozydów, alkaloidów i olejków eterycznych).

Darmowa dostawa

Przy zamówieniach powyżej 500 zł

Ochrona kupujących

Zapewniamy bezpieczeństwo zakupów