Columbovet działa na krajowym rynku od 1995 roku jako specjalistyczna firma zajmującą się zdrowiem drobiu, gołębi i ptaków ozdobnych. Od 2002 rok. poszerzyła swoja ofertę o preparaty dla psów, kotów i zwierząt towarzyszących. Firma jako pierwsza w Polsce zaczęła zajmować się chorobami i profilaktyką hodowli gołębi.

  • Nowość
BIOGREEN 5l

BIOGREEN 5l

460.00 zł

Biogreen - wspomaga metabolizm, dostarcza energię, stymuluje apetyt. Wspiera działanie narządów miąższowych takich jak nerki i wątroba. Zalecany przy niewydolności wątroby i nerek, zatruciach pokarmowych, zmniejszonym spożyciu wody i paszy. Dawkowanie: Bydło dorosłe 50-80 ml/szt, cielęta 30 ml/szt przez pierwsze 5 dni życia oraz przez 3-5 dni po leczeniu lub szczepieniu.

  • Nowość
MINERAL TS 5l

MINERAL TS 5l

170.00 zł

Mineral TS utrzymuje wysoką formę zwierząt, może wspomagać ich wzrost i funkcje układu odpornościowego. Kompletnie uzupełnia makro- i mikroelementy, co jest niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu zwierząt. DAWKOWANIE: 15 ml na 100 kg masy ciała dziennie, przez 3-5 dni.

  • Nowość
SILVECO NANO MAST (Opakowanie - 12 sztuk)

SILVECO NANO MAST (Opakowanie - 12 sztuk)

216.00 zł

Produkt oparty na nanokompleksach srebra przeznaczony do pielęgnacji i profilaktyki wymienia u krów mlecznych.

  • Nowość
VIGOSINE 5l

VIGOSINE 5l

210.00 zł

Naturalny preparat wzmagający apetyt. Poprzez zwiększony pobór paszy utrzymuje stałe tempo wzrostu zwierząt. Preparat zwiększa aktywność zwierząt, zwłaszcza w okresach zwiększonego stresu, zmiany paszy, przesiedlenie, rekonwalescencja, czy wysokie temperatury.

Darmowa dostawa

Przy zamówieniach powyżej 500 zł

Ochrona kupujących

Zapewniamy bezpieczeństwo zakupów