Columbovet działa na krajowym rynku od 1995 roku jako specjalistyczna firma zajmującą się zdrowiem drobiu, gołębi i ptaków ozdobnych. Od 2002 rok. poszerzyła swoja ofertę o preparaty dla psów, kotów i zwierząt towarzyszących. Firma jako pierwsza w Polsce zaczęła zajmować się chorobami i profilaktyką hodowli gołębi.


Columbovet - Koszt wysyłki - Logo

Firma Columbovet rozpoczęła działalność na polskim rynku w 1995 roku. Założycielami i zarazem właścicielami byli lekarze weterynarii specjalizujący się w chorobach drobiu, gołębi i ptaków ozdobnych. Dynamicznie rozwijająca się firma nawiązała współpracę z wieloma partnerami krajowymi jak  i zagranicznymi. Owocem tej współpracy było wprowadzenie na krajowy rynek zaawansowanych technologii i produktów dla szeroko rozumianej praktyki weterynaryjnej i zootechnicznej.

Obecnie posiadamy w swojej ofercie preparaty dla różnych gatunków zwierząt zarówno gospodarskich jak i zwierząt towarzyszących.

W naszej ofercie znajdą Państwo wiele uznanych przez lekarzy weterynarii, zootechników jak również hodowców, preparatów takich jak m. in. Protexin Concentrate i Protexin Aquqboost - zawierające żywe kultury bakterii, Sodiazot - preparat osłaniający miąższ wątroby i stabilizujący pracę nerek czy też Mineral TS – wyjątkowo dobrze przyswajalny preparat mineralny w płynie. Posiadamy także w swojej ofercie wiele innych preparatów wpływających na polepszenie wyników hodowlanych i poprawiających dobrostan zwierząt.

Darmowa dostawa

Przy zamówieniach powyżej 500 zł

Ochrona kupujących

Zapewniamy bezpieczeństwo zakupów